Reference

Jsme členem Komory daňových poradců ČR
Úvodní strana Tisk
Centrum Oculus s.r.o. - oční ambulance

S firmou H&P Account Tax Consulting jsme v rámci poradenství i dalších služeb velmi spokojeni. Účetní i mzdové poskytování služeb je na vynikající úrovni. Děkujeme  za dosavadní a i nadále se těšíme na vzájemnou spolupráci.

FINCLUB plus, a.s. - přírodní produkty

Daňový poradce Ing. Miroslav Řehounek s námi spolupracuje od roku 2007. Oceňujeme zejména rychlost zpracování všech dokladů a reakcí na naše dotazy. Kontroly ze strany finančního úřadu neodhalily žádné pochybení.

SGM-Group - Smart Logistics

Předmětem spolupráce od roku 2007 je externí dohled nad naším účetním oddělením. Oceňujeme především komplexní přístup společnosti k celé oblasti účetnictví a daní a současně i nadstandardní ochotu a odbornou erudici jejích pracovníků.

 

DISTRIMED s.r.o. - zdravotnické a kompenzační pomůcky

Jsme firma zabývající se prodejem zdravotnických potřeb. Ve firmě H&P Account Tax Consulting a.s. jsme našli spolehlivého partnera, dochází k nám pravidelně do firmy a máme téměř online přehled o hospodaření.

RCO s.r.o. - nákladní doprava

Se společnostmi ve skupině „RCO“ spolupracuje daňový poradce Ing. Miroslav Řehounek od roku 2008.Při naši spolupráci oceňujeme komplexní přístup, kdy součástí poskytovaných služeb je i právní pohled na řešenou problematiku.

Realitní kancelář STING, s.r.o. - realitní činnost

Máme sice svého interního daňového poradce, ale složitější problematiku konzultujeme s Ing. Řehounkem, který se v ní dokáže zorientovat a pomůže nás správně navést na nejlepší řešení a bez problémů se přes problém přenést.

OLZA, spol. s r.o. - výroba a obchod

Jsme moc rádi, že můžeme od roku 2011 spolupracovat. Víme, že se můžeme spolehnout, že naše účetnictví je v pořádku díky jejich dohledu a kontrole. Rovněž jsme spokojeni s úrovní daňově poradenských služeb.

ANT TRADE Třinec, a.s. - výroba a obchod

Svěřili jsme jim s důvěrou dozor nad vedením našeho účetnictví a vyplatilo se. Můžeme se tak soustředit na obchodní a jiné záležitosti, jelikož o naše účetnictví je kompletně postaráno, včetně daňové problematiky.

REVOLT s.r.o. - revitalizace, alternativní energie

Velmi oceňujeme spolupráci na vysoké odborné úrovni. Možnost konzultace složitější účetní a daňové problematiky nám velmi pomáhá. Rovněž jsme včas informování o chystaných změnách, které se nás dotknou. Je to příjemný bonus.

Gynpraxe lege artis s.r.o. - gynekologická a porodnická praxe

Hledáte-li účetní firmu poskytující i daňové poradenství, mohu jen doporučit. Ocenili jsme zejména profesionální jednání a lidský přístup.

Gynekologická ambulance Jablunkov s.r.o.

Se společností HP spolupracujeme od roku 2012. Je pro naše podnikání důležitým partnerem, díky kterému nemusíme mít vlastní účetní. Starají se nám o vedení účetnictví, mzdy, daňové poradenství a zároveň nás zastupují při jednání na úřadech.

ZOWADA s.r.o. - stavební činnost

Důvody, které nás vedly ke spolupráci se společností HP, byly jednoznačně komplexnost služeb, rychlost komunikace a vstřícnost ke klientům. Díky tomu jsme se zbavili starosti o správnost účetnictví a odvedených daní.

STASEKO PLUS s.r.o. - stavební činnost

Daňový poradce Ing. Miroslav Řehounek s námi spolupracuje od roku 2006. Svým profesionálním a osobním přístupem, každodenním nasazením, využitím moderních informačních systémů dokazuje, že jsme si vybrali správně.

LeMiRoj - poradenství a administrativní služby

Spolupráci se společností HP jednoznačně doporučuji - poskytují za rozumnou cenu naprosto perfektní službu! Díky nim máme - chtě nechtě :) - naprostý pořádek v dokladech, hladce za nás vyřídili všechny kontroly z úřadů, a i když jsme malá firma, jsou nám kdykoli k dispozici.

Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe Spółka Akcyjna - organizační složka
MADAK TRADE
Poskytované služby
Kontaktní informace
Adresa provozovny:
Český Těšín
Havlíčkova 190/12
737 01

Adresa sídla společnosti:
Bystřice
Bystřice 1250
739 95
Napište nám zprávu