Profil společnosti

Jsme členem Komory daňových poradců ČR
Úvodní strana Tisk

Společnost H&P Account Tax Consulting a.s. poskytuje své služby od roku 2013 jako akciová společnost s 2 milionovým základním kapitálem. Společnost je členem Komory daňových poradců ČR a je zapsána v seznamu právnických osob poskytujících daňové poradenství a je přihlášená k etickému kodexu daňových poradců. Poskytování daňových a účetních služeb bylo zahájeno akcionáři společnosti již v devadesátých letech.

Na rozdíl od mnoha účetních kanceláří není naším cílem pouhé vkládání dat do účetního software, ale poskytování komplexních služeb pro podnikatelské subjekty. Na všechny podnikatelské subjekty se v dnešní době kladou stále nové a nové administrativní požadavky a je jim ukládáno vedení nových evidencí. Proto se snažíme našim klientům poskytovat kromě účetních a daňových služeb taktéž další poradenství související s jejich podnikatelskou činností. Většina účetních operací má dopady do dalších oblastí podnikání, které pomáháme našim klientům řešit.

Na veškeré poskytované služby je smluvně dána právní záruka, která vychází z pojistné smlouvy uzavřené naší společností pro vykonávané činnosti. Na výkon daňového poradenství je pojištěna jak společnost, tak oba poradci individuálně.

Naše společnost zaměstnává v současné době celkem 17 zaměstnanců včetně dvou daňových poradců.

 

Hledáme samostatnou účetní s praxí, více informací viz Kariéra.

                                    

Jsme členem Komory daňových poradců ČR

Dokumenty ke stažení

Poskytované služby
Kontaktní informace
Adresa provozovny:
Český Těšín
Havlíčkova 190/12
737 01

Adresa sídla společnosti:
Bystřice
Bystřice 1250
739 95
Napište nám zprávu